Contact us

We'd love to hear from you!

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form :(

Find us

Yedigün Murat Boz Yaz Konserleri

FESTİVAL
konser
road show
MÜŞTERİ

PEPSICO / YEDİGÜN

Proje

Yedigün Murat Boz Yaz Konserleri

PROJECT TAKIMI

Medusa Pepsico Etkinlik Ekibi

tarih

09-27 Ekim 2013

CASE STUDY

Proje Hakkında

Yedigün Meyve Bahçesi kampanyası sırasında Murat Boz reklamları ile birlikte Türkiye'nin en büyük festivallerinden birisi olan “Yedigün Yaz Konserleri” projesini hayata geçirdik.

Eylül ayı boyunca 10 farklı şehirde toplam 30 gün süren yaz konserleri kapsamında Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Eskişehir, Elazığ, İzmir ve İstanbul’da Murat Boz sevenleri ile bir araya geldi.  

Toplam 400.000 seyircinin izlediği konserlere 3 kapak yada açma halkasının karşılığı alınan bilet ile katılma imkanı bulan seyirciler, festival alanında sponsor firmaların stand alanlarını gezme ve çeşitli oyun ve yarışmalara katılma hakkı buldular.

TEŞEKKÜRLER YEDİGÜN

Planlama Ekip

Proje hazırlıklarına yaklaşık 3 ay önce başladık, 5 kişilik Medusa yönetim ekibinin 3 ay boyunca gece gündüz çalışarak hazırladığı proje’de 112 kişilik saha ekibi yola çıktı.

7 Tır, 3 otobüs başta olmak üzere sanatçı araçları dahil 30’un üzerinde bir araç filosu ile gezen Murat Boz Yaz Konserleri ekibi her şehirde 2 günlük bir hazırlık süreci sonrasında kapılarını Murat Boz severlere açtı.

Projenin son bacağı İstanbul Küçükçiftlik Park’a kurduğumuz 360 derece dev sahne ile tamamlandı. yaklaşık 40 bin kişinin geldiği son konser ile projemiz başarı ile tamamlandı.

Proje Videosu

DİĞER PROJELER

Az daha zamanınız var mı ? Lütfen diğer projelere de göz gezdirin

TURKCELL
8. GNCFEST
ÜLKER
Çocuk Sinema Şenliği
THY
Euroleague Final Four
FORUM DİYARBAKIR
Diyarbakır AVM Açılışı
YEDİGÜN
Murat Boz Yaz Konserleri
PEPSICO
Satış Toplantısı
TURKCELL
Torun Tombalak Şenliği
SHELL
FuelSave Road Show