Contact us

We'd love to hear from you!

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form :(

Find us

Pepsico Satış Toplantısı

INCENTIIVE
TOPLANTI
GALA EVENT
MÜŞTERİ

Pepsico

Proje

Pepsico Satış Toplantısı

PROJECT MANAGER

Medusa Pepsico Etkinlik Ekibi

tarih

Mart  2012

CASE STUDY

Proje  Hakkında

Her yıl yapılan ve 500’ün üzerinde Pepsico çalışanının katıldığı yıllık satış toplantısı için öncelikle konsept arayışına gittik. Dönemin gündeminde olan bir çok konsept üzerine fikir geliştirdik ve seçtiğimiz 3 fikri müşterimize sunduk.

Müşterimiz sunduğumuz fikirler arasından en çok Formula 1 fikrinden etkilendi ve konkur sonucunda bu fikri uygulamaya karar verdi. Konkur sonrası yoğun bir çalışma dönemine girdik. Öncelikle hızlıca mekan kararı verildi. Bu projede bize fiziksel özellikleri en uygun mekan olan Wow Hotel seçildi.

Toplantı 11 saat boyunca bir Televizyon yayın akışı konseptinde hiç durmadan büyük bir heyecanla devam etti ve gün sonunda yine müşterimizden övgü dolu tebrikler aldık.

Teşekkürler PEPSICO

Planlama,  Ekip

Proje için hazırlık zamanımız çok kısıtlı idi, 20 günlük hazırlık çalışması sonrası otelin gerek fuayesini ve gerekse toplantı salonunu adet bir formula 1 pistine dönüştürdük, misafirlerimizin konsepti tam hissedebilmeleri için en küçük ayrıntıya dahi önem verdik. 

Seçilen malzemeler orjinal formula 1 ile uyumlu iken fuayede kullandığımız lastikler ise formula 3 yarışlarında kullanılan orjinal lasttiklerden seçildi.

Proje hazırlık aşamasında 65 kişi 3 gece ve gündüz çalışarak fuaye ve toplantı salonunu hazırladı. Projede 19 tedarikçimizin 137 kişilik ekibi de hazırlık aşamasında bizimle beraberdi.

Proje Videosu

DİĞER PROJELER

Az daha zamanınız var mı ? Lütfen diğer projelere de göz gezdirin

TURKCELL
Torun Tombalak Şenliği
MULTI FORUM
Diyarbakır Forum Açılış
ÜLKER
Çocuk Sinema Şenliği
SHELL
FuelSave Road Show
ÜLKER
Metro Enerji Testi
YEDİGÜN
Murat Boz Yaz Konserleri
THY
Eurolague Final Four
TURKCELL
8. GNCFEST