Contact us

We'd love to hear from you!

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form :(

Find us

THY Euroleague Madrid

Yurtdışı event
İZİNLİ ÇEKİLİŞ
AÇIKHAVA ETKİNLİĞİ
MÜŞTERİ

THY

Proje

THY Eurolegue Final Four Otobüs Projesi

PROJECT MANAGER

Meduasa THY Etkinlik Ekibi

tarih

09-17 Mayıs 2015

CASE STUDY

Proje Hakkında

THY’nin Euroleague Final Four sponsorluğunu vurgulamak ve Final Four süresince bu sponsorluğa dikkat çekebilmek için Madrid caddelerinde özel olarak hazırladığımız ve içerisi basketbol topları ile doldurulmuş bir otobüsü iki hafta süresince gezdirdik.

Ve insanlara sorduk… Bu otobüste kaç adet basketbol topu var ? Doğru rakama en yakın sonucu tahmin eden üç kişi THY’nin uçtuğu herhangi bir destinasyondan İstanbul’a gidiş-dönüş uçak bileti kazandı.

Madrid caddelerinde herkesin dikkatini çeken her gün yüzlerce kişinin fotoğrafını çektiği otobüs projemiz için İspanyol Piyango idaresinden çekiliş izni aldık ve son gün tüm topları Bernabeu Stadyumu önünde basketbol severlere dağıttık.

Teşekkürler THY

Planlama Ekip

Projenin bu yıl ikincisi (2015) gerçekleşti ve hazırlıklarımız 3 ay öncesinden başladı. Proje için ekibimiz 3 defa Madrid’e gitti ve önce rotayı çıkardı. Otobüsü kentin en hareketli caddelerinde gezdirmek istedik ve özellikle turistik lokasyonları seçtik.

Bunun yanısıra lokal bir avukatlık firması ile çalışarak gerekli tüm yasal izinleri aldık. Noter vasıtası ile çekilişi yasal sınırlar içerisinde gerçekleştirdik.

7 kişilik bir hazırlık ekibi ve aktivite sırasında 4 hostes, 2 kameraman ve 2 supervisör eşlik etti. Aktivite başarı ile tamamlandı.

Proje Videosu

DİĞER PROJELER

Az daha zamanınız var mı ? Lütfen diğer projelere de göz gezdirin

MILTI FORUM
Diyarbakır Forum Açılış
TURKCELL
Torun Tombalak Şenliği
PEPSICO
Satış Toplantısı
SHELL
FuelSave Road Show
ÜLKER
Çocuk Sinema Şenliği
ÜLKER
Metro Enerji Testi
YEDİGÜN
Murat Boz Yaz Konserleri
TURKCELL
8. GNCFEST